12.03.2012 / redakcia  

Športový elektrický bicykel

Svetovú premiéru v Ženeve bude mať aj štúdia takmer zrelá na sériovú produkciu s pohonom bez emisií: smart BRABUS ebike.

Tento text je tlačovou správou, ktorá je publikovaná v plnom znení. Redakcia nenesie zodpovednosť za jej obsah.

Už v období pred koncom apríla keď si bude možné objednať bežný elektrický bicykel smart ebike, sa tak smart BRABUS ebike predvedie v štúdii ako jeho výrazne športový variant dosahujúci rýchlosť až 45 km/h. Určený bude pre jazdu po meste i v teréne. Od konca roku 2012 by mala byť sériová verzia smart BRABUS ebike dostupná u predajcov.

Elektrický bicykel vo vyhotovení BRABUS má o vyše desať percent nižšiu hmotnosť a dosahuje dvojnásobný výkon (500 W), ktorého štyri úrovne sa nastavujú pootočením rukoväte riadidiel. Oproti štandardnej verzii ebiku je i štýlovejší, výkonnejší a exkluzívnejší. Štvorlúčové kolesá na pneumatikách Sport Contact má z karbónu (aj držiak sedla), predné dostalo štvorpiestový brzdový systém. Dynamický rám a vidlica sú matne čierne, upínadlá osi kolesa, pedále, či brzdové strmene kontrastujú zeleným eloxom. Zelený kožený poťah majú rukoväte riadidiel aj sedlo jazdca. Optimalizácia hmotnosti sa uskutočnila aj pri kľukách a pedáloch.

Viac informácii o značke smart nájdete na: www.smart.com.

(tlačová správa)

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY

Festival Power fest otvorí sezónu na Slovakia Ringu

Drotárovci po 20. VREDESTEIN Rally Miskolc

Bez snehu sa zima prežiť dá. No bez pretekov je to už horšie. Každý, kto má súťaženie v krvi a zlato v rukách, potrebuje tento adrenalín. Inak to nie je...

07.04.2014 Drotárovci po 20. VREDESTEIN Rally Miskolc
07.04.2014 Hyundai Motor Slovakia predstaví na autosalóne v Bratislave horúcu novinku Hyundai Genesis

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×